Novinky

Další speciální kemp GAI - 14.-15.4.2018, Leithana - Rakousko

13.03.

Další víkendový kemp je naplánován do krásného sportovního střediska v rakouské Leithane v termínu 14.-15.4.2018. Veškeré info najdete zde. Přihlaste se co nejdříve, kapacita je omezená! více

15. ročník GAI kempu 2018

Hosté 14. GAI 2017

NEVÁHEJTE a přihlaste se již nyní! Kapacita kempu je omezená!

Minulých 14  letních kempů GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL se zúčastnilo již přes tisíctřistapadesát brankářů nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Rady trenérů mezinárodní brankářské školy čerpali mladí brankáři například z Austrálie, Islandu, Irska, Dánska anebo také Slovinska, Polska, Skotska, Švédska, Norska, Ruska, Ukrajiny, Itálie, Rakouska či Chorvatska a Kanady, nemohli samozřejmě chybět ani brankáři ze sousedního Slovenska. 

Termín od 8. 7. 2018 do 14.7.2018, místo Písek.

Prohlédněte si videa z jednotlivých letních kempů GAI.

Video Summer goalie camp GAI 2017

Video Summer goalie camp GAI 2016

Video Summer goalie camp GAI 2015

Video Summer goalie camp GAI 2014

>> Více fotek << z průběhu letošního ročníku GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL si můžete prohlédnout na Facebooku, kde je můžete lajkovat a přidávat k ním vlastní komentáře...

Prohlédněte si video z letního kempu GA 2014

Účast na kempu přislíbili další hokejové brankařské osobnosti, nechte se překvapit, kterému z nich se podaří dorazit mezi brankáře 15. ročníku GAI 2018, v roce 2017 na kemp zavítal Adam Svoboda, Marek Schwarz a Tomáš Vomáčka.

Speciální brankařský program

  • 12 x speciálně vedený brankářský trénink na ledě
  • 9 x speciálně vedený brankářský trénink na suchu
  • aerobní cvičení, speciální brankářské testy
  • rozbor brankářského videa + samotných tréninků
  • dovednostní hry, různé soutěže
  • společenský večer za možné účasti rodičů (obvykle pátek)
  • návštěvu zajímavých a známých hostů
  • podpisové akce trenérů a hostů
  • volnočasové aktivity

Jídelníček podle vrcholových sportovců

Brankáři budou dostávat jídlo 4 x denně (plná penze, vše podle jídelníčku vrcholových sportovců). Samozřejmostí je i zajištění po celou dobu trvání kempu pitného režimu mladých talentů, kteří budou mít k dispozici jak klasické, tak iontové nápoje.

Tréninky povedou pouze profesionálové

Průběh každého týdenního tréninkového cyklu bude mít pod kontrolou zkušený trenérský tým.

V samotném trenérském štábu je pak celá řada odborníků a hlavně bývalých profesionálních brankářů včetně Romana Višňáka, trenéra brankářů, který trénoval na MS 20ti letých v roce 2012 v Kanadě Petra Mrázka, nejlepšího brankáře tohoto turnaje.

Všechny tréninkové jednotky budou vedeny profesionálními trenéry, kteří je budou sestavovat, brankáře kontrolovat a radit jim, jak dělat jednotlivé cviky co nejlépe a co možná nejefektivněji. O brankáře se v jejich volnu budou starat organizační pracovníci GAI. Více o trenérech se dozvíte v sekci trenéři GAI a o org. pracovnících v sekci organizační pracovníci GAI.

V ceně kempu

Především řada nových zkušeností a zážitků, ubytování, stravování (plná penze + doplňky zdravé výživy), speciální brank. tréninky (led + suchá příprava), videoanalýza tréninků, hráči obdrží certifikát, diplom, tričko, sport. láhev a řadu dalších věcných cen. Po kempu si bude možné objednat fotografie, popřípadě originální výrobky GAI, více se o nich dozvíte zde.

Termin 08.07. 2018- 14.07. 2018
Lokalita Písek
Cena 14490 Kč
Cena pro členy 13990 Kč

Objednat

Fotogalerie

Hlavní partneři