Novinky

INFO HOTLINE 14. GAI SUMMER GOALIE CAMP 2017

20.06.

Od 19. 6. 2017 jsme pro Vás připravili informační stránku, kde se dozvíte veškeré informace o kempu v Písku ve dnech 9.- 15. 7. 2017. Více se dozvíte zde. více

14. ročník GAI kempu 2017

NEVÁHEJTE a přihlaste se již nyní! Kapacita kempu je omezená!

Minulých 13. letních kempů GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL se zúčastnilo již přes tisíctřistapadesát brankářů nejen z České republiky, ale také zahraničí. Rady trenérů mezinárodní brankářské školy čerpali mladí brankáři například z Austrálie, Islandu, Irska, Dánska anebo také Slovinska, Polska, Skotska, Švédska, Norska, Ruska, Ukrajiny, Itálie, Rakouska či Chorvatska a Kanady, nemohli samozřejmě chybět ani brankáři ze sousedního Slovenska. Letos se nově zúčastnili i mladé naděje z Maďarska a Srbska.

Termín od 9. 7. 2017 do 15.7.2017, místo Písek.

Deník Sport - rozhovor z hostem kempu GA 2016 Markem Mazancem - NHL, NASHVILLE PREDATORS

Deník Sport - rozhovor z hostem kempu GA 2016 Markem Mazancem - NHL, NASHVILLE PREDATORS

Článek v maďarském tisku o letním kempu GA 2016 v Písku.

Prohlédněte si video z jednotlivých dní 13. letního kempu GA 2016.

Video 7. den - GA 2016

Video 6. den - GA 2016

Video 5. den - GA 2016

Video 4. den - GA 2016

Video 3. den - GA 2016

Video 2. den - GA 2016

Video 1. den - GA 2016

>> Více fotek << z průběhu letošního ročníku GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL si můžete prohlédnout na Facebooku, kde je můžete lajkovat a přidávat k ním vlastní komentáře...

Prohlédněte si video z 11. ročníku letního kempu GA 2014

Průběh každého týdenního tréninkového cyklu bude mít pod kontrolou zkušený trenérský tým v čele s Jiřím Holečkem, nejlepším brankářem Československa. V samotném trenérském štábu je pak celá řada odborníků a hlavně bývalých profesionálních brankářů včetně Romana Višňáka, trenéra brankářů, který trénoval na MS 20ti letých v roce 2012 v Kanadě Petra Mrázka, nejlepšího brankáře tohoto turnaje.

Účast na kempu přislíbili další hokejové brankařské osobnosti, nechte se překvapit, kterému z nich se podaří dorazit mezi brankáře 14. ročník GAI 2017, v roce 2016 na kemp zavítal Marek Mazanec, Marek Schwarz a Tomáš Vomáčka.

Speciální brankařský program

  • 2 x denně speciálně vedený brankářský trénink na ledě
  • 2 x denně speciálně vedený brankářský trénink na suchu
  • aerobní cvičení, speciální brankářské testy
  • rozbor brankářského videa + samotných tréninků
  • dovednostní hry, různé soutěže
  • společenský večer za možné účasti rodičů (obvykle pátek)
  • návštěvu zajímavých a známých hostů

Jídelníček podle vrcholových sportovců

Brankáři budou dostávat jídlo 4 x denně (plná penze, vše podle jídelníčku vrcholových sportovců). Samozřejmostí je i zajištění po celou dobu trvání kempu pitného režimu mladých talentů, kteří budou mít k dispozici jak klasické, tak iontové nápoje.

Tréninky povedou pouze profesionálové

Všechny tréninkové jednotky budou vedeny profesionálními trenéry, kteří je budou sestavovat, brankáře kontrolovat a radit jim, jak dělat jednotlivé cviky co nejlépe a co možná nejefektivněji. O brankáře se v jejich volnu budou starat organizační pracovníci GAI. Více o trenérech se dozvíte v sekci trenéři GAI a o org. pracovnících v sekci organizační pracovníci GAI.

V ceně kempu

Především řada nových zkušeností a zážitků, ubytování, stravování (plná penze + doplňky zdravé výživy), speciální brank. tréninky (led + suchá příprava), hráči obdrží certifikát, diplom, medaili, tričko, čepici, sport. láhev a řadu dalších věcných cen. Po kempu si bude možné objednat fotografie, popřípadě originální výrobky GAI, více se o nich dozvíte zde.

Termin 09.07. 2017- 15.07. 2017
Lokalita Písek
Cena 14490 Kč
Cena pro členy 13990 Kč

Objednat

Fotogalerie

Hlavní partneři