Novinky

DALŠÍ JEDNODENNÍ KEMP GAI 16.9. 2018 H. Brod

18.09.

Další speciální kemp GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL již druhý v sezóně 2018-2019 zaměřený výhradně pro brankáře se uskutečnil úspěšně v Havlíčkovém Brodě, 16. 9. 2018. Další kemp je naplánován na měsíc ... více

16. ročník GAI kempu 2019

16. ročník GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL 2019

Termín od 7. 7. 2019 do 13. 7. 2019, místo bude upřesněno.

Hosté 15. GAI 2018

NEVÁHEJTE a přihlaste se již nyní! Kapacita kempu je omezená!

Minulých 15. ročníků letních kempů GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL se zúčastnilo již přes tisícčtyřistapadesát brankářů nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Rady trenérů mezinárodní brankářské školy postupně čerpali mladí brankáři například z Austrálie, Islandu, Irska, Dánska anebo také Slovinska, Polska, Skotska, Švédska, Norska, Ruska, Ukrajiny, Itálie, Rakouska či Chorvatska a Kanady, nově pak z Francie, Německa a Norska, nemohli samozřejmě chybět ani brankáři ze sousedního Slovenska. 

Prohlédněte si videa z jednotlivých letních kempů GAI.

Video Summer goalie camp GAI 2017

Video Summer goalie camp GAI 2016

Video Summer goalie camp GAI 2015

Video Summer goalie camp GAI 2014

>> Více fotek << z průběhu letošního 15. ročníku GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL si můžete prohlédnout na Facebooku, kde je můžete lajkovat a přidávat k ním vlastní komentáře...

Prohlédněte si video z letního kempu GA 2014

Účast na kempu přislíbili další hokejové brankařské osobnosti, nechte se překvapit, kterému z nich se podaří dorazit mezi brankáře 16. ročníku GAI 2019, v roce 2018 na kemp zavítal Roman Will a Filip Novotný.

Speciální brankařský program

  • 12 x speciálně vedený brankářský trénink na ledě
  • 9 x speciálně vedený brankářský trénink na suchu
  • aerobní cvičení, speciální brankářské testy
  • rozbor brankářského videa + samotných tréninků
  • dovednostní hry, různé soutěže
  • společenský večer za možné účasti rodičů (obvykle pátek)
  • návštěvu zajímavých a známých hostů
  • podpisové akce trenérů a hostů
  • volnočasové aktivity

Jídelníček

Brankáři budou dostávat jídlo 4 x denně (plná penze, vše podle jídelníčku vrcholových sportovců). Samozřejmostí je i zajištění po celou dobu trvání kempu pitného režimu mladých talentů, kteří budou mít k dispozici jak klasické, tak iontové nápoje.

Tréninky povedou pouze profesionálové

Průběh každého týdenního tréninkového cyklu bude mít pod kontrolou zkušený trenérský tým.

V samotném trenérském štábu je pak celá řada odborníků a hlavně bývalých profesionálních brankářů včetně Romana Višňáka, trenéra brankářů, který trénoval na MS 20ti letých v roce 2012 v Kanadě Petra Mrázka, nejlepšího brankáře tohoto turnaje.

Všechny tréninkové jednotky budou vedeny profesionálními trenéry, kteří je budou sestavovat, brankáře kontrolovat a radit jim, jak dělat jednotlivé cviky co nejlépe a co možná nejefektivněji. O brankáře se v jejich volnu budou starat organizační pracovníci GAI. Více o trenérech se dozvíte v sekci trenéři GAI .

V ceně kempu

Především řada nových zkušeností a zážitků, ubytování, stravování (plná penze + doplňky zdravé výživy), speciální brank. tréninky (led + suchá příprava), videoanalýza tréninků, hráči obdrží certifikát, diplom, tričko, sport. láhev a řadu dalších věcných cen. Po kempu si bude možné objednat fotografie, popřípadě originální výrobky GAI, více se o nich dozvíte zde.

Termin 07.07. 2019- 13.07. 2019
Lokalita Písek
Cena 14490 Kč
Cena pro členy 13990 Kč

Přihlásit

Fotogalerie

Hlavní partneři