Novinky

DALŠÍ JEDNODENNÍ KEMP GAI 16.9. 2018 H. Brod

18.09.

Další speciální kemp GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL již druhý v sezóně 2018-2019 zaměřený výhradně pro brankáře se uskutečnil úspěšně v Havlíčkovém Brodě, 16. 9. 2018. Další kemp je naplánován na měsíc ... více

XIV. ročník letního GAI kempu 2017

14. summer goalie camp GAI 2017 Pisek

15. 7. 2017 (sobota, 19:43)

Závěrečný den, nájezdy, vyhodnocení nejlepších brankářů na kempu, cena Jiřího Holečka pro Zdeňka Knapa, hlavního kouče na ledě za dlouhodobou špičkovou práci, moc díky Zdeňku!

Moc děkuji všem za to, že dali důvěru naší akademii, za přístup všech na kempu, nasazení, podporu sponzorů, hlavně firmě BRIANS, zastoupenou společností Hejduk Sport, rodičům, že umožnili dětem účast na kempu a všech lidí z realizačního týmu GAI, kteří odvedli neskutečnou práci, hlavně v individuálním přístupu k Vašim dětem!!!!

Bez nich by kemp nemohl proběhnout bez problémů, podle ohlasů rodičů a brankářů si kemp paradně užili!!!

Příspěvek jednoho z rodičů:

"Dobrý deň 

Píšem v mene Martina Kyselicu ako aj v mojom 

Chceme Vám poďakovať  za to, že sme sa mohli zúčastniť  GAI 2017, a tak isto celému realizačnému týmu, ktorý sa o malých nezbedníkov trénoval, staral. 

Viem, že každá strana má dve mince.  Boli sme na prvom takomto kempe. Neviem teda porovnávať, ktorý bol lepší a ktorý horší.  Čo bolo dobré a čo by bolo dobré ešte vylepšiť. Aké ma nedostatky alebo čo bolo top.   Ale viem povedať, že   Martinovi sa to páčilo,  a doma sa opýtal, či môže ísť znova, lebo by chcel ísť.  Že konečne mu ukázali nové veci, ktoré  za ten rok ani netušil, že je. Keď sme sa s Vami rozprávali  v šatni, nechcel som pred ním hovoriť , aby som mu nevracal spomienky. Po jednom tréningu  asi vo štvrtok   sa v šatni rozplakal.  Keď som sa ho na to pýtal, že čo mu je,   až po chvíli povedal, že jedno cvičenie pokazil, že mu to nešlo. Preto som sa Vás pýtal na nejaké cvičenia, ktoré by som s ním aj ja vedel nejako zvládnuť,  keďže ja nemám  o bránení  žiadne vedomosti, čo a ako.  Keď som sa ho pýtal, či mu na to tréner niečo hovoril v zlom,  tak  mi povedal, že nie  ani slovom.  Len to nevedel robiť správne a to ho trápilo, bolo mi ho ľúto, že sa až rozplakal. 

Ale ako som sa s Martinom rozprával páčilo sa mu  ako s ním tréneri hovorili, pracovali, srandovali a vysvetľovali jednotlivé chyby a veci.  Páčili sa mu tréningy ako na ľade aj mimo neho. Ako aj programy počas voľna. Len mu chýbali možno kamaráti.  Mal všetko nové, nové prostredie, nový ľudia, nový chlapci. 

Ja ako otec musím povedať že som rád, že sa mu páčilo a mne viac netreba. 

Chceme Vám popriať  veľa úspechov v tejto práci s malými nádejami,  veľa zábavy, krásnych chvíľ a veľa veľa chlapcov ako aj dievčat, ktorý by sa radi vracali na vaše kempy, sústredenia." 

Martin Kyselica a Štefan Kyselica 

Více na facebooku a v galerii fotek.

14. 7. 2017 (pátek, 23:58)

Již finišujeme - na ledě, tak i mimo led, večer pro kluky za špičkový přístup odměna v podobě LASER GAME.

Večer beseda s rodiči a trenéry, zařadili jsme ji poprvé, ale máme z ní dobrý pocit!

Více na facebooku a v galerii fotek.

13. 7. 2017 (čtvrtek, 22:55) 

Ve čtvrtek na ledě již jdeme do cvičení, která vychází ze situace v zápasech - dnes aktivní ruce, screen shoot - clonění. 

Večer dražba věcí věnovaných od trenérů a vedoucích, neskutečné zazžitky pro všechny!

Více na facebooku a v galerii fotek.

12. 7. 2017 (středa, 22:43) - Dnes další host a pro kluky ten nejzajímavější, Tomáš Vomáčka, letos draftovaný Nashville Predators, opět na našem kempu a to již po jedenácté, večer pro něj připravili naši trenéři speciální trénink.

Jinak kluci si to užili, Tomáš byl s nimi již na odpoledních dovednostních cvičení, s každým se vyfotil.

Dopoledne jsme na ledě pilovali hra holí.

Více na facebooku a v galerii fotek.

11. 7. 2017 (úterý, 05:26) - Trochu nám sprchlo a už se těšíme na prvního hosta kempu.

Náš kemp navštívil Adam Svoboda a kluci si to náramně užili a byla i sranda.

Více na facebooku a v galerii fotek.

10. 7. 2017 (pondělí, 23:04) - Dnes horko, ale kluci, ale i všichni trenéři a vedoucí okolo kempu to zvládli parádně, děkuji za nasazení, bonbónek na konci dne, skvělá hra v podvečer pro naše kluky, děkuji všem vedoucím za nápady a organizaci! Všichni si to moc užili.

Na ledě máme 6 stanovišť, včetně dvou speciálních na bruslení, maximální počet ve skupině 4 brankáři, to je ideální stav na vytížení při cvičení.

Více na facebooku a v galerii fotek.

9. 7. 2017 (neděle, 23:47) - Konečně již start kempu, skvělé, perfektní účast, 64 brankářů na místě, včetně dvou dívek z Polska a Itálie, jenom dva nemohli dorazit kvůli nemoci.

Již po čtrnácté jsme společně s Jirkou Holečkem, patronem naší akademie všechny účastníky přivítali v Písku na již 14. ročníku GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL, všichni se již těšíme na led, kde se vyfotíme a budeme mít první trénink na ledě.

Více na facebooku a v galerii fotek.

8. 7. 2017 (sobota, 22:01) - Jsme na místě a ladíme detaily a už se na Vás těšíme.

Více na facebooku a v galerii fotek.

6. 7. 2017 (čtvrtek, 10:09) Dnes vloženy předběžné seznamy skupin a další informace rozeslány všem brankářům emailem. Přípravy vrcholí. I Chakynka pomáhá ze všech sil.

Seznam rozdělení do skupin.

Základní informace:

Místo a adresa zimního stadionu: Pražské Předměstí, Na výstavišti 371,  397 01 Písek

Potvrzení od lékaře a prohlášení o bezinfekčnosti odevzdejte při registraci.

Zahájení pro všechny účastníky GAI 9.-15.7.2017: 

 • v 15:00 hod. zimní stadion Písek 9.7 neděle, sraz kabiny ZS

      Zde bude ověřena registrace vašeho dítěte a vybrány doklady od rodičů - bezinfekčnost a potvrzení od lékaře (doklad - potvrzení prosím vzít sebou).             

 • 15:00 hod. oficiální zahájení GAI, sraz s rodiči a brankáři na ZS v Písku, kabiny  
 • 16:40 hod. první trénink na ledě, všechny skupiny.
 • 18:00 hod. ubytování, po skupinách - Hotel Buly.
 • Ukončení v sobotu 15.7.2017 do cca 12:00 hodin.
   

Ubytování

Účastníci jsou ubytováni v Hotelu Buly, přímo na zimním stadionu, převážně ve čtyřlůžkových pokojích.

Strava čtyřikrát denně, místo ZŠ T.G. Masaryka, Čelakovského 24, Písek, škola se nachází u areálu ZS.

Vybavení

 • Kompletní hokejová výstroj (nejméně 2x ribano, 2x ručník, brusle).
 • Tepláková souprava, bunda do deště, 2x sportovní obuv (do haly, na hřiště).
 • Další dle dopisu - instrukce k nástupu, zaslaném emailem.
 • Osobní oblečení na týden, ručníky, hygienické potřeby, popř. léky.

Vedení GAI nedoporučuje vybavovat hráče nákladnou elektronikou, většími obnosy peněz, šperky,… Za případné poškození či ztrátu GAI nezodpovídá.

Účastníci kempu GAI musí být zdravotně pojištěni, účastníci z jiných zemí pak musí mít zdravotní pojištění do zahraničí. Vezměte sebou kartičku pojišťovny.

 

Program kempu:

1. skupina

2. skupina

3. skupina

 

23. 6. 2017 (pátek, 08:24) - Dnes vloženy předběžné programy a informace o prezentaci výstroje od firmy BRIANS, zastoupená společností Hejduk Sport., sledujte náš FACEBOOK a naše webové stránky, kde můžete získat důležité informace před kempem!

19. 6. 2017 (pondělí, 12:55) - Příprava na letní kemp vrcholí, sledujte náš FACEBOOK a naše webové stránky, kde můžete získat důležité informace před kempem!

Dnes odeslány emailem instrukce k nástupu všem rodičům a brankářům!

Hlavním partnerem letošního kempu 2017 bude opět firma BRIANS, zastoupená společností Hejduk Sport.

Brian´s partnerem 14. ročníku kempu GA 2017

Díky naší dlouholeté spolupráci s firmou Hejduk Sport, která je výhradním dovozcem tradiční golmanské značky Brian´s, budou pro účastníky kempu připraveny suvenýry a ceny do soutěží právě od Brian´su.

Součástí kempu bude také prodejní stánek, kde bude šance nakoupit si vybavení se slevou 15%. Stanék bude na místě konání pouze v zahajovací den kempu, tedy 9. 7. 2017.

Slevu lze již nyní uplatnit na e-shopu www.hejduksport.cz Do poznámky k objednávce stačí zadat GAI a jméno přihlášeného na kemp.

Brian´s je jedinou značkou na trhu, která se soustředí pouze na gólmanskou výstroj a je to znát na kvalitě. Ostatní značky každoročně sledují s čím Brian´s přijde pro novou sezónu a následně se snaží Brian´s dohnat. Často neúspěšně, jako třeba v případě hmotnosti betonů.

Kdo se rozhodne chytat v Brian´s, dostane tak jedinečnou kvalitu, nejnovější výstroj vyvíjenou lidmi z Brian´s a gólmany z NHL a pocit, že chytá v něčem, čemu může věřit.

Další výhodou pro všechny účastníky kempu je možnost nákupu Brian´s se slevou 15% přímo od výhradního dodavatele této značky do ČR.

Výhradním dovozcem je firma Hejduk Sport s.r.o., která provozuje web: www.hejduksport.cz a má nejširší sortiment Brian´s skladem.

Pokud již víte, co si objednat, tak kontaktujte pana Bartoše, tel.: +420777276164 nebo emaillem honza@hejduksport.cz.

V neděli 9. 7. 2017 se můžete těšit na produkty Brians na prodejním stánku v Písku a vše si vyzkoušet.

Produkty BRIANS najdete v katalogu.

KATALOG 2016 BRIANS.

Od neděle 9. 7. 2017 nás čeká šest dní intenzivního trénování, šest dní tvrdé práce, ale také zábavy a týmové spolupráce.

Součástí našeho kempu bude mnoho speciálních tréninkových jednotek, kde se náš tým (ten činí zhruba 35 osob) a hlavně trenéři, budou věnovat brankářům a zaměřovat se na zdokonalování brankářských dovedností a to nejen na ledě, ale i na suchu a samozřejmě při jejich rozborech.

V současné době je zaregistrováno 65 brankářů z celé Evropy, uvidíme kolik jich přesně přijede.

Zavzpomínejte si na minulé ročníky (celkem jich GAI pořádala již 13. ročníků) a podívejte se na videa z těchto letních kempů GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL.

Video z 11. ročníku letního týdenního kempu GA 2014 si můžete prohlédnout zde.

>> Více fotek << z průběhu letošního ročníku GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL si můžete prohlédnout na Facebooku, kde je můžete lajkovat a přidávat k ním vlastní komentáře...

Info z přípravy si můžete přečíst i našem FACEBOOKU - události, kde je můžete lajkovat a přidávat k ním vlastní komentáře...

Termin 09.07. 2017- 15.07. 2017
Lokalita Písek

Fotogalerie

Hlavní partneři