Novinky

DALŠÍ JEDNODENNÍ KEMP GAI 16.9. 2018 H. Brod

18.09.

Další speciální kemp GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL již druhý v sezóně 2018-2019 zaměřený výhradně pro brankáře se uskutečnil úspěšně v Havlíčkovém Brodě, 16. 9. 2018. Další kemp je naplánován na měsíc ... více

Hosté a spolupracovníci hodnotí GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL

Petr Mrázek, brankář Detroit Red Wings, NHL

hodnotí kempy GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL

Video - Petr Mrázek na GAI 2015 - tréninky mimo led, tréninky na ledě, neskutečný zážitek - beseda a autogramiáda.  

Adam Svoboda, brankář, v EXTRALIZE ČR působí 20 sezón

hodnotí kempy GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL

Libor Kašík, brankář PSG Zlín, mistr extraligy ČR 2014

hodnotí kempy GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL

David Honzík, draft Vancouver Canucks, brankář HC Energie Karlovy Vary

hodnotí kempy GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL

Pavel Svoboda, masér a fyzioterapeaut

hodnotí kempy GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL

Lucie Svobová, odbornice na speciální výživu pro sportovce

hodnotí kempy GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL

Napsali o nás

Josef Vašíček - bývalý hráč, NHL, KHL (účast na 3 kempech)

Škola je to opravdu výborná. Účastní se jí brankáři z celého světa a jsou pod velice kvalitním vedením. Naučí se tady jednoznačně spoustu věcí, které s největší pravděpodobností ani ve svém klubu nikdy neslyšeli. Za našich let tato možnost nebyla, kempy se začaly dělat až později, což je určitě škoda. Je obrovskou výhodou, když se kluci mohou takto připravovat už v létě před sezónou a navíc pod vedením těchto trenérů, vždyť jméno pana Holečka mluví samo za sebe.

Radovan Biegl - 22 sezón v Extralize, (účast na 9 kempech)

Chodím s brankáři pokaždé osobně na led, a tak mohu říci, že jsou tréninky perfektní. Kluci těch informací a rad dostávají opravdu hodně, ani nevím jestli si to dokáží vše zapamatovat, ale tak by to mělo být. Není nad to, když brankáře učí jenom brankář a to ne ledajaký brankář, protože všechny trenéry, kteří tady dělají tréninky  znám a mohu jen potvrdit jejich kvality. Je to vynikající věc, jenom by těchto speciálních brankářských soustředění mělo být u nás víc. Když bych se rozhodoval  na kterou školu dát svého syna, určitě by to bylo sem.

Jan Novák - HC Slávia Praha (účast na 3 kempech)

Pro brankáře je to super škola, jsou v kolektivu a hlavně na ledě dříve než další spoluhráči, což jim dá hrozně moc. Tréninky jsou tady na té nejvyšší úrovni, celých šedesát minut jsou brankáři v plné permanenci a hlavně pod dohledem opravdových profesionálů. Opravdu mohu jen potvrdit kvality tohoto kempu.

Pavel Dřínovský - rozhodčí, Extraliga, (účast na 10 kempech)

Druhý ročník školy jsem zde měl přednášku o pravidlech ledního hokeje týkajícího se brankářů. Je to určitě výborný nápad krom ukázky různých cvičení na ledě a v tělocvičně kluky také vybavit potřebnými informacemi ohledně pravidel hokeje a to konkrétně těch, které by měl každý brankář znát. Bohužel se dnes setkáváme třeba i v extralize s tím, že je brankáři neznají, natož v mládežnických kategoriích. Byl jsem účastníkem několika hokejových škol, ale tahle je opravu jedna z nejlepších a to nejen svou specializací pouze na brankáře, ale také kompletní doopravdy perfektní organizací a přístupem trenérů. Vzhledem k tomu, že mě práce v kolektivu GAI velmi baví a mám možnost zde rozvijet své dovednosti, tak jezdím na letní kempy GAI již pravidelně, kde plním funkci organizačního manažera a v neposlední řadě rozhodčího při utkáních a nájezdech.

Radek Martínek - New York Islanders, NHL, (účast na 2 kempech)

Byl jsem na prvním a třetím ročníku. První rok do Havlíčkova Brodu přijelo 20 gólmanů, třetí jich bylo 70. Když porovnám různé hokejové školy, tak jsem se nesetkal ještě s žádnou, která by byla takto specializovaná na brankáře a byla na takovéto úrovni. Na ledě je u každé branky gólman ve výstroji, který klukům ukazuje,  jak mají dělat zákroky správně a to je hrozně důležité.

Lukáš Mensator - HC Energie K. Vary, Extraliga, (účast na 6 kempech)

Určitě to je nejlepší kemp, na kterém jsem doposud byl. Takhle specializované soustředění pro brankáře jsem u nás v republice ještě neviděl a myslím, že ani neuvidím. Domluvil jsem se s panem Višňákem na dlouhodobější spolupráci a jsem moc rád, že se budu moci podílet na cvičeních a výchově brankářů na tomto kempu i v dalších letech. Určitě i účast téměř sedmdesáti gólmanů hovoří sama za sebe, jaký kemp je. Prostě jsem takto perfektní kemp ještě neviděl a všem mladým gólmanům, kteří se chtějí zlepšovat a stále na sobě pracovat ho můžu jenom doporučit.

Hlavní partneři