FILOZOFIE GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL

„Našim cílem je najít a vychovat brankáře, které dovedeme do reprezentace“

Individuální přístup

Hlavní filozofií GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL je individuální přístup trenérů ke každému z brankářů. "Pokud chcete někoho něco naučit, cokoliv, je jasné, že se mu musíte věnovat individuálně, jinak to nemá efekt, tak tomu je i u brankářů a o to se přesně snažíme. Po konci kempu dáváme rodičům každého brankáře list, který by se dal považovat za jakési vysvědčení, jeho hodnocení. I když na zmapování brankáře máme jenom týden, snažíme se o jeho kompletní hodnocení od výstroje, až po výkony na ledě a tělocvičně, aby na sobě mohli kluci pracovat i nadále ve svých klubech během roku," říká manažer a trenér školy Roman Višňák.

Práce s brankáři po celý rok

Druhý hlavní bod, který je důležitý pro vývoj a stále zlepšování výkonu brankáře je neustálá práce a osvojování si nově naučených věcí. "Určitě je dobré absolvovat jakoukoli hokejovou školu, ale aby jste se stále zlepšovali, potřebujete na sobě tvrdě pracovat jednak při trénincích ve vašem klubu, tak ještě navíc v oblasti teorie a praxe, protože jen výjimeční lidé ve svých oborech patří k těm nejlepším. Do naší předem vypracované koncepce plánu patří i důležitý faktor kontaktu s brankáři po celý rok, což je hodně důležité, samozřejmě to závisí také na časových možnostech a vytížení brankářů ve svých klubech," pokračoval Roman Višňák. GAI proto od roku 2009 zavedla do svého programu krom tradičního letního kempu také pravidelné speciální brankářské jednodenní kempy během sezóny. Více se dozvíte zde.

GAI pořádá krom tradičního letního kempu také pravidelné speciální brankářské jednodenní kempy během sezóny. Více se dozvíte zde.

 Kompletní servis pro naše členy 

Chceme být v našem oboru ti nejlepší, a proto máme zájem podávat brankářům kompletní servis, od poradenství, tréninků až po zajišťování koupě hokejové výstroje za výrazně nižší ceny, než je tomu v běžných sportovních obchodech. Víme, jak náročné pro rodiče je financovat lední hokej, zvyšují se neustále náklady jak na trénování, tak také na výstroj, proto přicházíme s projektem HOCKEY-SERVICE.

Hlavní cíle projektu HOCKEY-SERVICE

  1. Možnost ZAKOUPENÍ HOKEJOVÉ VÝSTROJE ZA VÝHODNÝCH PODMÍNEK v porovnání s trhem kamenných prodejen, ale i internetových e-shopů. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na www.X-HOKEJ.cz.
  2. NABÍDKA DALŠÍCH SLUŽEB PRO MLADÉ HOKEJISTY – individuální i skupinové trénování (poradenství, tréninky, analýzy zápasů, video rozbory a jiné).
  3. ZASTUPOVÁNÍ MLADÝCH HRÁČŮ V JEDNÁNÍ S KLUBY, pomoc při shánění nových angažmá ať v České republice či zahraničí.
  4. Lékařské služby, kompletní sportovní lékařské prohlídky.
  5. Projekt zdravé výživy, správného stravování pro sportovce, fyzioterapie, včetně speciálních masáží.
  6. Sledování brankářských talentů pro NHL, juniorské soutěže - USA, Kanada, MHL, popřípadě KHL.
  7. Trénink psychologie, mentální trénink.

Hlavní partneři